Strona główna » Blog » Weselne inspiracje » Kolczyki ślubne – trendy 2021

Kolczyki ślubne – trendy 2021

Panna Młoda dużą uwagę przykłada do detali swojej stylizacji. To było już omawiane niejednokrotnie. To każda z nas wie. To nie podlega dyskusji. Co więc może być takim detalem? Oczywiście… biżuteria. Jeśli mowa o biżuterii – oczywiście również kolczyki!

I tutaj bardzo ważna uwaga na początek: kolczyki mogą doskonale dopełniać zestaw biżuterii, jak również pełnić pierwszoplanową i… jedyną, rolę. To taki element, który w odpowiednim stylu dopasowany – potrafi skupiać całą uwagę, oddając cały urok stylizacji Panny Młodej.

Dla kogo są kolczyki ślubne?

Przede wszystkim dla tych Panien Młodych, które noszą kolczyki… na co dzień. Jeśli taki element biżuterii nie jest Ci obcy – o wiele łatwiej będzie w dniu ślubu. Unikniesz dyskomfortu, który mógłby wynikać z braku przyzwyczajenia.

Przypominamy: komfort jest najważniejszy! Na co dzień, w dniu ślubu i… zawsze! Dlatego wybierz kolczyki, które są nie tylko piękne ale również komfortowe dla Ciebie i Twoich uszu. I sprawdzone! Nie zakładaj ich pierwszy raz dopiero na uroczystość, przyzwyczajaj się do nich wcześniej, obowiązkowo noś i sprawdzaj. Im bardziej będziesz oswojona, tym lżej będą się nosić w czasie przyjęcia.

Co będzie modne w sezonie 2021?

  • Połączenie boho i glamour. Styl boho już dawno skradł serca nowożeńców, od wielu sezonów jest widywany na weselach. Glamour? Zna chyba każdy! Obecnie szuka się złotego środka, doskonałego połączenia lekkości klimatu boho oraz błysku typowego dla glamour. U nas w postaci modelu Gypsy Glam, Karo Flower albo White Frost.
  • Blask. Błyszcząco, efektownie, z nutą blichtru. Nawet najskromniejsza kreacja – rozbłyśnie, dzięki takim efektownym dodatkom. Może Celebrity, mieniące się wielością cyrkonii? Albo Madame Bride – jeszcze bardziej błyszczące?
  • Prostota i minimalizm. Klasyka! Mniej zawsze znaczy więcej i obecnie nie trzeba już chyba tego szerzej tłumaczyć. Również w temacie kolczyków ślubnych – doskonale sprawdzać się będzie znów prostota. Niewielkie, z nieznaczną ilością zdobień, kształtów, detali. Idealne są tutaj nasze kolczyki Mermaid. Kwintesencja prostoty i klasy. Są też Brilliant Gold. Niewielki rozmiar, nowoczesny design, odrobina blasku. Wszystko zamknięte w prostocie efektu. Ich dłuższa wersja to Brilliant Long Gold. Absolutnie uproszczone, oprószone przy tym eleganckim blaskiem.

Trendy pojawiają się, przemijają, znów wracają. Są jednak takie elementy, które regularnie powracają. Ponadczasowa klasyka – zawsze jest na czasie, zawsze się sprawdza. Dlatego warto po nią sięgać. Miksować prostotę z trendami, minimalizm z błyskiem, boho z cyrkoniami. Bawić się, szukać swoich ideałów. W końcu to Wasz dzień!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Shopping Cart