Strona główna » Zwrot produktu / zamówienia

Zwrot produktu / zamówienia

Produkty kupione w sklepie internetowym możesz wymienić lub zwrócić w ciągu 14 dni od daty odbioru zamówienia. Produkt musi być nienaruszony, w stanie w jakim go wysłano: w firmowym opakowaniu, z metką/metkami, z dokumentami zamówienia (paragon lub faktura – warunek konieczny; prosimy o zachowywanie ich na wypadek zwrotu towaru), z akcesoriami oraz ewentualnymi otrzymanymi prezentami.

ZWROT 14 DNIOWY POCZTĄ LUB KURIEREM

Formularz zwrotu – POBIERZ

Przygotuj produkt do zwrotu:
• Zapakuj go dokładnie, aby nie uszkodził się w transporcie, najlepiej w oryginalny karton lub kopertę bąbelkową (lub zabepiecz produkt folią bąbelkową), wraz z otrzymanym paragonem lub fakturą.
• Wypełnij załączony formularz zwrotu, podaj nr konta, na który ma być dokonany zwrot należności (przy płatności przelewem bankowym)

Wyślij przesyłkę na następujący adres:

4U Justyna Ostrowska

ul. Parkietowa 32a

05-850 Ożarów Mazowiecki
POLSKA

Uwaga : koszty odesłania produktów do 4U Justyna Ostrowska ponosi Klient.

Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem ani do paczkomatu. Zwrotu należy dokonać w przeciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, za pomocą kuriera lub poczty.

Po otrzymaniu Twojej przesyłki przez 4U Justyna Ostrowska produkt jest sprawdzony.
Jeśli odpowiada warunkom zwrotu, zwrócimy Ci pieniądze w taki sam sposób, w jaki dokonano zapłaty.

CHCESZ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z DZIAŁEM OBSŁUGI KLIENTA?

W przypadku uszkodzonego produktu lub innych pytań, prosimy o kontakt pod numerem +(48) 607 385 721 w godz. 8.00 – 16.00. lub mailem: [email protected]

Zamówienia możesz składać przez sklep internetowy www.slubnewibracje.pl, mailem pod adresem [email protected]   lub telefonicznie +(48) 607 385 721 (w godz. 8.00 – 16.00)

Shopping Cart