Strona główna » Zwrot produktu / zamówienia

Zwrot produktu / zamówienia

Produkty kupione w sklepie internetowym możesz wymienić lub zwrócić w ciągu 14 dni od daty odbioru zamówienia. Produkt musi być nienaruszony, w stanie w jakim go wysłano, w firmowym opakowaniu, z dokumentami zamówienia (paragon lub faktura – warunek konieczny; prosimy o zachowywanie ich na wypadek zwrotu towaru), z akcesoriami, próbkami i miniaturkami produktów oraz ewentualnymi otrzymanymi prezentami.

ZWROT 14 DNIOWY POCZTĄ LUB KURIEREM

Formularz zwrotu – POBIERZ

Przygotuj produkt do zwrotu:
• Zapakuj go dokładnie, aby nie uszkodził się w transporcie, najlepiej w oryginalny karton lub kopertę bąbelkową, wraz z otrzymanym paragonem lub fakturą.
• Wypełnij załączony formularz zwrotu, podaj nr konta, na który ma być dokonany zwrot należności (przy płatności przelewem bankowym).

Wyślij przesyłkę na następujący adres:

Pixel & Dot Sebastian Ostrowski

ul. Parkietowa 32a

05-850 Ożarów Mazowiecki
POLSKA

Uwaga : koszty odesłania produktów do Pixel & Dot Sebastian Ostrowski ponosi Klient.

Po otrzymaniu Twojej przesyłki przez Pixel & Dot Sebastian Ostrowski produkt jest sprawdzony.
Jeśli odpowiada warunkom zwrotu, zwrócimy Ci pieniądze w taki sam sposób, w jaki dokonano zapłaty.

CHCESZ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z DZIAŁEM OBSŁUGI KLIENTA?

W przypadku uszkodzonego produktu lub innych pytań, prosimy o kontakt pod numerem +(48) 607 385 721 w godz. 8.00 – 16.00. lub mailem: kontakt@slubnewibracje.pl

Zamówienia możesz składać przez sklep internetowy www.slubnewibracje.pl, mailem pod adresem kontakt@slubnewibracje.pl   lub telefonicznie +(48) 607 385 721 (w godz. 8.00 – 16.00)

Shopping Cart