Strona główna » Blog » Bez kategorii » Grzebyki ślubne do włosów

Grzebyki ślubne do włosów

Ozdoby ślubne do włosów – niezmiennie cieszą się wielkim powodzeniem w toku przygotowań przedślubnych. Zmieniają się trendy – nie zmienia się jednak obecność grzebyków w stylizacjach Panien Młodych. Niezależnie od wybranego rodzaju fryzury, grzebyk ślubny można bardzo łatwo dopasować. Do każdego typu i koloru włosów, do każdej długości, do każdego upięcia.

Doceniajmy ten detal stylizacji Panny Młodej.

Dlatego szczególną uwagą – otoczyliśmy u siebie właśnie grzebyki.

O czym trzeba pamiętać, jeśli decydujesz się na grzebyk ślubny?

  1. Dopasuj wielkość grzebyka. Do zaplanowanej fryzury, do całej stylizacji. Musisz zdecydować, czy ma być zaledwie delikatnym akcentem – czy też elementem w jakiś sposób dominującym.
  2. Dopasuj resztę biżuterii. Na etapie wyboru grzebyka, warto zastanowić się nad pozostałymi elementami biżuterii, żeby wszystko spójnie ze sobą wyglądało.
  3. Musisz mieć grzebyk wcześniej. Zamawianie na ostatnią chwilę – nie jest dobrym pomysłem. Musisz go przede wszystkim zobaczyć na żywo, przyłożyć do włosów, przekonać się że to TEN grzebyk ślubny i nie chcesz żadnego innego.
  4. Powinien wziąć udział w przygotowaniu fryzury próbnej. Jeśli planujesz taką ozdobę włosów – nie pomijaj jej przy próbie. Wówczas masz całość docelowego efektu do oceny!
  5. Zadbaj o to, żeby był starannie wykonany. Nie ma nic gorszego, niż niedociągnięcia widoczne gołym okiem. Estetyka nie musi równać się niebotycznym cenom!

Grzebyk ślubny to wbrew pozorom – temat bardzo obszerny. Mamy tutaj do wyboru i kolor (srebro, złoto, różowe złoto), i rodzaj zdobień (chociażby perełki, kryształki – u nas na przykład w Pearl czy Mythical), i wielkość oraz kształt. Może się wydawać, że wybór jest trudny, gdy mamy tyle możliwości. Jednak wiele zależy od wcześniejszych decyzji.

Gdy mamy już wybraną suknię, łatwiej dobrać grzebyk ślubny. Gdy mamy wybraną fryzurę próbną, jeszcze łatwiej wybrać grzebyk ślubny! To element przepełniony niewymuszonym wdziękiem, który nadaje zupełnie nowy charakter stylizacji.

Jak możemy dopasować grzebyk ślubny?

  • Do fryzury. Przede wszystkim do kształtu i objętości.
  • Do biżuterii. Tutaj mowa głównie o… kolorze biżuterii. Do złotej – dopasowujemy złoty grzebyk. Do srebrnej – analogicznie.
  • Do sukni ślubnej. Charakter i ilość zdobień sukni – również warto brać pod uwagę. Gdy są na niej kryształki – w grzebyku również mogą być, będziemy mieć efekt delikatnej spójności.
  • Do stylu uroczystości. Nie jest to obligatoryjne, jednak oczywiste jest że pewne elementy – pasują pewnym stylom, podczas gdy innym niekoniecznie.

Grzebyk ślubny to detal. Dźwiga jednak wielką rolę! Przykuwa uwagę, zadaje szyku, podkreśla urodę i uzupełnia całość stylizacji. Warto zwrócić na niego uwagę, gdy nie mamy pomysłu na detale właśnie. Czasem wystarczy tylko grzebyk, nie potrzeba nic więcej. Czasem staje się detalem wieńczącym.

Polecamy!

About The Author

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart