Ślub i wesele w stylu celestial

Mnogość stylów i motywów, w które możemy przyodziać nasze uroczystości – niezmiennie zachwyca. W każdym sezonie, pojawiają się nowe i kreują kolejne inspiracje, te z kolei stają się bodźcem do szukania swoich. Piękne to procesy!

A słyszeliście kiedykolwiek o motywie… kosmosu?

To niesamowite połączenie magii, odrobiny ezoteryki, symboliki i oryginalnych połączeń kolorystycznych. Trudno o drugi taki motyw, w którym nadmiar jest równie mile widziany! Możemy tutaj zmiksować mnogość symboli – z odpowiednimi kolorami. Do tego warto dorzucić elementy kryształowe, i motyw horoskopu.

Celestial wedding

Za punkt wyjścia i główne tło – Pary Młode biorą sobie tutaj często rozgwieżdżone niebo. Czy może być coś bardziej zjawiskowego od sufitu usłanego błyszczącymi punkcikami? Obecnie mamy tyle możliwości, że rozświetlić możemy również ściany, korzystając z dobrodziejstwa, jakim są z pewnością kurtyny LED.

Co ze stołami? Nie ma tutaj prostej recepty w kwestii kształtu. Zarówno okrągłe, jak i prostokątne – będą wyglądać oszałamiająco, jeśli je odpowiednio zaaranżujemy. Jakie rozwiązania warto wziąć pod uwagę, gdy mówimy o przyjęciu w stylu kosmicznym? Oczywiście, że ciemne tło i błyszczące detale. Rozgwieżdżone niebo możemy mieć nie tylko u góry, stoły również mogą się nim stać!

Po pierwsze: tkaniny i krzesła.

Ciemne obrusy i serwety – tutaj doskonale sprawdzą się czernie, granaty, im ciemniej tym lepiej. Krzesła? Minimalizm i błysk. Złote albo transparentne, będą idealne. Może chiavari? Gdy mamy już krzesła i pokrycie stołów – idziemy dalej!

Po drugie: nakrycia dla gości.

Zacznijmy od podtalerzy. Błyszczące i transparentne. Może szklane ze złotym rantem? Tuż obok nich złote sztućce, skomponowane idealnie ze sobą. Kieliszki stylizowane na kryształ. Albo po prostu kryształowe! Zastawa również o wiele lepiej będzie wyglądać tutaj szklana, zdecydowanie trafniej wkomponuje się w całość, niż taka klasyczna porcelanowa.

Po trzecie: dekoracje.

Przede wszystkim kwiaty! Dużo zieleni, dużo szarości i… zdecydowanych barw. Niebieskie szarości, bordo, pudrowy róż, śliwkowy. Kumulacja głębokich kolorów, które nadają charakteru i doskonale odnajdują się w całej (ciemnej) stylizacji. Pięknie prezentować będą się również złote lub miedziane świeczniki a w nich… czarne świece! Wszelkie złocone detale, które znajdą się na stole – będą idealnie pasować, tutaj nie musimy ograniczać swoich pomysłów.

Gdy mowa o detalach – wszechobecne gwiazdki, sprawdzą się najlepiej. Półksiężyce, symbole słońca, runy, znaki zodiaku, wszystko co ezoteryczne i wszystko co… kosmiczne! Można je wykorzystać również w biżuterii ślubnej oraz ślubnych ozdób do włosów. Dwa różne kolczyki ślubne – jeden z gwiazką, drugi z księżycem – o takie szaleństwo tu chodzi! Wszystko zależy od naszej wyobraźni. Może zaproszenia z motywem kart tarota? Albo z horoskopem?

Powodzenia w tworzeniu swojej wizji!

Dziękujemy za stworzenie przepięknej sesji:

@powiedzialatak_wedding @aulanicolai @lisianoraphotography @dwudziestadruga_pl @slubne__detale @litewka_hairstylist @malgorzata_nowak_makeup @slubwdeche @mikrocukiernia.pl @strojone @adreamtwig @manufaktura_wyobrazni_alicia @slubnewibracje @boso_weddingdress @mariola_strzepek

About The Author

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart