Strona główna » Blog » Weselne inspiracje » Klipsy do butów ślubnych

Klipsy do butów ślubnych

Jak wybrać buty do ślubu? To jedno z tych pytań, które spędza sen z powiek niejednej Pannie Młodej. Na szczęście (!) buty ślubne nie oznaczają już koniecznie białych lub écru czółenek, których odcień zlewa się z suknią ślubną. Dziś wygląda to zupełnie inaczej.

Jak znaleźć idealne buty do ślubu? Na co zwrócić uwagę?

  1. Muszą być wygodne. I teraz najważniejsze: one nie mają być wygodne tylko przy mierzeniu. Pierwsze wrażenie w sklepie – owszem, jest bardzo ważne. Zdecydowanie jednak ważniejsze jest to, żeby były wygodne w noszeniu. Na różnych powierzchniach. Dlatego chcąc roznosić buty, nie nosimy ich tylko w domu. Idziemy na spacer po chodniku, po żwirze, wszędzie gdzie może zajść potrzeba – chodzić w dniu ślubu.
  2. Muszą pasować do Panny Młodej. Ostatni raz buty na obcasie, założyłaś na studniówkę i przebrałaś zaraz po polonezie? Nie znosisz wszelkich szpilek? Nie zakładaj więc ich na siłę. Nie są obowiązkowe. W butach na płaskiej podeszwie – również będziesz dobrze wyglądać.
  3. Powinny być uniwersalne. Nie warto (naprawdę nie warto!) kupować butów na jeden raz. Zastanów się bardzo dokładnie: gdzie jeszcze będziesz mogła je założyć, do jakich ubrań jeszcze będą pasować? Bardzo dużym uznaniem, cieszą się wszelkie odcienie beżu. Takie buty nadają się zarówno na te naprawdę uroczyste okazje, jak i zupełnie codzienne. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby chodzić w nich przy każdej sposobności. Dlatego Panny Młode tak ochoczo je wybierają!

Tak wygląda teoria. A buty ślubne w praktyce? Mamy na szczęście tyle możliwości obecnie, że mogą zachwycać swoim niebanalnym wdziękiem – tylko jednorazowo. Uwielbiam wręcz (!) opowiadać o tym, jak zupełnie zwyczajne, codziennie, neutralne i niczym nie wyróżniające się buty – można odmienić! Wystarczą klipsy do butów ślubnych.

Co to takiego? Elegancki klips – w dowolnym wzorze – można w łatwy sposób przypiąć do swojego buta, nadając jemu zupełnie inny wygląd. W ciągu kilku sekund odmieniamy więc swoje sprawdzone buty, zadając szyku wyrafinowanym detalem.

Dla kogo jest to rozwiązanie idealne?

  1. Dla każdej Panny Młodej, która chciałaby pójść do ślubu we własnych, sprawdzonych już butach – ale chciałaby zachwycić ich niecodziennym wyglądem.
  2. W sytuacji, gdy zwyczajnie nie chcemy kupować nowych butów, wykorzystując w zamian te już posiadane.
  3. Przede wszystkim dla Panny Młodej w stylu glamour, gdzie blask w najmniejszym nawet detalu – jest bardzo pożądany!
  4. Również dla każdej Panny Młodej, która marzy o pięknych butach ślubnych w stylu glamour, które jednocześnie nie będą jednorazowym wydatkiem i posłużą wielokrotnie jeszcze później.

Nieskromnie musimy przyznać, że… uwielbiamy ślubne klipsy do butów! Sposób, w jaki potrafią odmienić nawet najzwyczajniejsze buty – zachwyca nas za każdym razem. Z ogromną niecierpliwością wyczekujemy zawsze zdjęć z emocjonujących uroczystości, w których towarzyszą Wam Ślubne Wibracje.

PS Dziękujemy za zaufanie i absolutnie zawsze – służymy radą, wspieramy w wyborze!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart