Tiary i korony ślubne w nowoczesnej odsłonie

Tiara albo nowoczesna korona to świetny dodatek do ślubnych stylizacji. Można je dodać do tradycyjnego welonu albo w ten sposób go zastąpić. Łączą się świetnie z sukniami ślubnymi i tworzą ciekawe stylizacje, które przyciągają uwagę gości i pięknie wyglądają na zdjęciach. Wybierając tiarę lub koronę warto pamiętać o odpowiednio dobranej biżuterii ślubnej, która powinna pasować stylem by nie nadawać całej stylizacji kiczowatego charakteru.

Rodzaje koron i tiar ślubnych

Obecnie tiary i korony ślubne powracają do łask. Wyglądają one jednak zupełnie inaczej niż te znane z ubiegłych lat. Tiara czy korona w postaci ślubnej ozdoby do włosów idealnie nadaje się dla panny młodej, która całe życie marzyła o weselu jak z bajki, w którym mogłaby być księżniczką. Nowoczesne tiary i korony ślubne dodają wykwintności, ale są delikatne, nieszablonowe i dostępne w wielu wariantach. Aby znaleźć idealną tiarę czy koronę dla siebie, warto dobierać ją do całej stylizacji, do fryzury i kształtu twarzy. To dodatek, który ma dodać szyku i elegancji. Tiarę bądź koronę ślubną można znaleźć w salonach z biżuterią czy też w ślubnych butikach. Ciekawe tiary można jednak zamówić specjalnie na tak wyjątkową okazję. Unikalna, ręcznie wykonana na zamówienie i idealnie dobrana do właścicielki ślubna ozdoba do włosów. To świetny sposób na zachwycenie gości, jak i na pamiątkę, która na lata pozwoli wspominać jeden z najważniejszych dni w życiu.

Sposób zakładania tiar i koron ślubnych

Na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych tiar i koron ślubnych, które świetne sprawdzają się do każdej sukni i fryzury. Występują głównie w formie opaski, którą łatwo i bezpiecznie można założyć na każde włosy, niezależnie od ich długości czy ułożenia. Taką tiarę albo koronę warto zabezpieczyć dodatkowo spinkami bądź wsuwkami, aby nie przemieszczała się na głowie w trakcie tak ważnego wydarzenia. Do takich tiar można spokojnie dodać welon, który idealnie się z nimi skomponuje.

Tiary i korony ślubne ultranowoczesne

Dla każdej kobiety, która ceni sobie nowoczesność, stworzone zostały geometryczne tiary. Nie posiadają one dodatkowych zdobień w postaci pereł czy kryształów. Tworzone są z cienkich pasków, które geometrycznie układane są na wzór przypominający koronę. Takie tiary świetnie sprawdzają się do nowoczesnych stylizacji. Idealnie komponują się z delikatnymi, prostymi sukienkami i rozpuszczonymi włosami.

Tiary i korony w stylu glamour

Najczęściej spotykane na ślubach i weselach są tiary i korony w stylu glamour. Duże, dekoracyjne, z kryształkami połyskującymi w słońcu, świetle gwiazd oraz wśród lamp na sali weselnej. Dzięki takiemu dodatkowi, każda panna młoda będzie wyglądać niezwykle elegancko i wykwintnie. Tiara bądź korona w stylu glamour świetnie nadaje się do prostych sukni, opinających się na ciele. Dobrze jest wybrać suknię bez dodatków albo z takimi samymi kamieniami, jak te, które dostępne są na tiarze. W ten sposób można uzyskać niesamowity efekt, który zwali z nóg wszystkich gości.

Tiary i korony w stylu vintage

Dla wszystkich miłośniczek styli art deco, boho czy retro. Tiary i korony w stylu vintage świetnie podkreślają romantyczne stylizacje i delikatne fryzury. Ciekawe kształty, delikatne zdobienia, naturalne wzory i stonowane kolory. To nie ogromne rzucające się w oczy tiary, które błyszczą i rażą po oczach czystą bielą. Słyną z beżowych i brązowych odcieni, a do tego często zamiast kryształów posiadają ciekawe wzory bądź perły, które idealnie pasują do delikatnej biżuterii.

About The Author

Shopping Cart